Kim jesteśmy

Biuro VanillaTravel jest miejscem magicznym. Powstało z pasji i wielkiej miłości do podróży. To dwie dziewczyny, które fantastycznie się uzupełniają. Praca jest dla nas ogromną przyjemnością. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, pogłębiamy swoją wiedzę o świecie, aby nasi klienci czuli, że są w dobrych rękach. Polecamy tylko sprawdzone hotele i wycieczki – miejsca, które same odwiedziłyśmy, poznałyśmy. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet. W biurze panuje fantastyczna atmosfera. Pragniemy, aby każdy, kto nas odwiedzi już w biurze poczuł przedsmak swoich wakacji.

Anita Pietrzak

Uwielbiam pracę z ludźmi, z wykształcenia jestem magistrem socjologii a w życiu zodiakalnym skorpionem. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem ambitna, uparcie dążę do wyznaczonego celu. Uwielbiam ten moment, kiedy ludzie wracają z wakacji szczęśliwi i wypoczęci — to najlepsza zapłata za moją pracę.

Moje miejsce na ziemi to Hiszpania -zarówno kontynentalna, jak i ta wyspiarska. Mam zamiar kiedyś tam zamieszkać, ale najpierw chcę, aby każdy, kto przyjdzie do naszego biura podróży i wybierze wakacje, wrócił z nich zadowolony. Ostatnie 8 lat zdobywałam doświadczenie w Biurze Podróży Itaka .Przez ten czas zdobyłam wiedzę która pomaga mi idealnie dopasować wakacje do potrzeb moich klientów, odwiedziłam wiele miejsc w Europie i na Świecie, poznałam wielu wspaniałych ludzi.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 793-777-386 lub poprzez formularz.